دفتر امارات : دبی، اتوبان شیخ زاید، نرسیده به ایستگاه برج خلیفه، برج spin، طبقه 14 - شماره تماس امارات : 00971547961516

دفتر امارات : دبی، اتوبان شیخ زاید، نرسیده به ایستگاه برج خلیفه، برج spin، طبقه 14 - شماره تماس امارات : 00971547961516

وکیل ایرانی دبی/ وکیل ایرانی امارات / خلیل اسایش


خلیل آسایش وکیل ایرانی در دبی/امارت

ضمن تشکر از شما کاربر محترم که سایت بنده را جهت استفاده از خدمات حقوقی انتخاب نموده اید: اینجانب خلیل آسایش وکیل پایه یک دادگستری با سالها تجربه و کار وکالت در کشور امارات و آشنایی و اطلاع از قوانین و تشریفات دادرسی حاکم بر دادگاه های مدنی کشور امارات آماده ارائه خدمات حقوقی به شما هموطنان عزیز می باشم.

لازم به توضیح است خدمات حقوقی و وکالت اینجانب در کشور امارات بصورت انفرادی و حسب اقتضا با همکاری تیم حقوقی اماراتی انجام می شود، تیم حقوقی ما در امارات ( دبی ) دارای تجربه گسترده ای در تمامی موضوعات حقوقی می باشند و متعهدیم که خدمات حرفه ای و استثنایی به شما موکلین گرامی ارائه نماییم. ضمنا دفتر وکالت بنده در امارات همراه با لایسنس دفتر اسناد رسمی می باشد لذا در صورتی که امکان قرار حضوری برای شما میسر نباشد از طریق سیستم و کد otp وکالتنامه رسمی تنظیم و نسخه آن برای شما ارسال می گردد. جهت سهولت همکاری با هموطنان عزیز علاوه بر فراهم شدن زمینه مذاکره به زبان فارسی، عربی، انگلیسی، تمام قراردادهای ما به صورت دو زبانه ( فارسی و عربی) تقدیم شما میگردد.

وکیل ایرانی دبی 

متاسفانه بعضی از اشخاص با کپی برداری از سایت بنده و ادعای کذب انجام کار در کشور امارات، در پی سو استفاده از هم وطنان می باشند که یقیناً این اقدام می تواند خسارت جبران ناپذیری به شما وارد نماید، لذا به شما اعلام می نمایم که پروانه وکالت ایران هیچ کاربردی در دادگاه های کشور امارات ندارد و یقیناً انجام امور حقوقی و وکالت در کشور امارات نیاز به شرایط قانونی می باشد که بنده برخوردار می باشم و سابقه اینجانب در این خصوص موجود می باشد.

وکیل ایرانی در دبی

درباره خلیل آسایش

اینجانب خلیل آسایش وکیل اجرای احکام خارجی و عضو کانون وکلای تهران با آشنایی از مقررات حقوق تجارت بین الملل و سالها سابقه انجام امور وکالت در موضوعات حقوقی مختلف در کشور امارات متحده عربی، اتاق داوری بین المللی پاریس و برلین (ICC) و همچنین وکالت در اجرای آرا قضایی در دادگاه های داخلی و خارجی  آماده ارائه خدمات حقوقی می باشم.

تماس با خلیل آسایش