دفتر امارات : دبی، اتوبان شیخ زاید، نرسیده به ایستگاه برج خلیفه، برج spin، طبقه 14 - شماره تماس امارات : 00971547961516

دفتر امارات : دبی، اتوبان شیخ زاید، نرسیده به ایستگاه برج خلیفه، برج spin، طبقه 14 - شماره تماس امارات : 00971547961516

اجرای حکم دادگاه ایران در دادگاه امارات دبی

اجرای حکم و رای دادگاه ایران در امارت دبی

اجرای حکم و رای دادگاه ایران در امارات

 

 

 

 

 

 

ضمن تشکر از شما کاربر محترم که سایت بنده را جهت استفاده از خدمات حقوقی انتخاب نموده اید: اینجانب خلیل آسایش با آشنایی و اطلاع از قوانین و مقررات کشور امارات و سابقه اجرای حکم دادگاه ایران در دادگاه امارات از جمله دبی آماده ارائه خدمات حقوقی به شما می باشم.

متاسفانه بعضی از اشخاص با کپی برداری از سایت بنده و ادعای کذب انجام کار در کشور امارات، در پی سو استفاده از هم وطنان می باشند که یقیناً این اقدام می تواند خسارت جبران ناپذیری به شما وارد نماید، لذا به شما اعلام می نمایم که پروانه وکالت ‌ایران هیچ کاربردی در دادگاه های کشور امارات ندارد و یقیناً اجرای احکام حقوقی ایران در آن کشور نیاز به شرایط و جواز قانونی تجربه و سابقه، اشراف و تسلط به قوانین ماهی و شکلی کشور امارات می باشدمی باشد. لذا قبل از محول نمودن پرونده خود به وکیل سابقه عملی وی را بررسی فرمایید

لازم به توضیح است که اجرای حکم دادگاه ایران در امارات دارای شرایط خاص و پیچیده ای است که با وجود معاضدت قضایی بین کشور ایران و امارات متحده عربی، دادگاه امارات در بسیاری از موارد حکم دادگاه ایران را اجرا نمی نماید مگر آنکه وکیل اجرا کنند حکم دادگاه ایران در امارات نه تنها به مقررات حقوقی و شرایط ثبت و تقاضای اجرای حکم در امارات مسلط باشد بلکه علاوه بر جواز قانونی بتواند با شرکت در جلسه رسیدگی با تجربه خویش قاضی اماراتی مجاب به اجرای حکم دادگاه ایران در امارات نماید. 

لذا اجرای حکم دادگاه ایران در امارات به مراتب از اخذ حکم در ایران مشکل تر می‌باشد که نیاز است از طریق وکیل حرفه ای که سابقه کار مستقیم دردادگاه امارات دارد این مهم انجام شود 

اینجانب خلیل آسایش سالهاست که با تخصص اجرای احکام خارجی در امارات مشغول به کار می باشم و بسیاری از احکام ایرانی با نتیجه مثبت در کشور مزبور اجرا نموده ام که رزومه در این خصوص موجود می باشد.

وکیل اجرای حکم دادگاه ایران در امارات

اجرای حکم دادگاه ایران در دادگاه امارات دبی

اجرای حکم دادگاه ایران در دادگاه امارات دبی

اجرای حکم دادگاه ایران در دادگاه امارات دبی

 

Simplifying and contributing to the judicial nexus worldwide: In a globalised era, where business operations transcend geographical boundaries, countries and governments enter into bilateral/multilateral conventions or treaties to aid reciprocal recognition and enforcement of foreign judgments.

With people and assets easily operating across borders, there are a multitude of disputes affecting corporates and PSUs that span multifarious jurisdictions. In this regard, another astounding foresightedness championed with prodigious effort, has orchestrated the United Arab Emirates as an integral part of the international comity.

درباره خلیل آسایش

اینجانب خلیل آسایش وکیل اجرای احکام خارجی و عضو کانون وکلای تهران با آشنایی از مقررات حقوق تجارت بین الملل و سالها سابقه انجام امور وکالت در موضوعات حقوقی مختلف در کشور امارات متحده عربی، اتاق داوری بین المللی پاریس و برلین (ICC) و همچنین وکالت در اجرای آرا قضایی در دادگاه های داخلی و خارجی  آماده ارائه خدمات حقوقی می باشم.

تماس با خلیل آسایش

error: Content is protected !!