دفتر امارات : دبی، اتوبان شیخ زاید، نرسیده به ایستگاه برج خلیفه، برج spin، طبقه 14 - شماره تماس امارات : 00971547961516

دفتر امارات : دبی، اتوبان شیخ زاید، نرسیده به ایستگاه برج خلیفه، برج spin، طبقه 14 - شماره تماس امارات : 00971547961516

وکیل ارز دیجیتال و کریپتو در دبی ( کشور امارات )

خلیل آسایش وکیل ایرانی در زمینه ارز دیجیتال در دبی ( امارات )

ضمن تشکر از شما کاربر محترم که سایت بنده را جهت استفاده از خدمات حقوقی انتخاب نموده اید: اینجانب خلیل آسایش وکیل پایه یک دادگستری با سالها تجربه و کار وکالت در کشور امارات و ایران و همچنین با آشنایی و اطلاع از قوانین و مقررات و تشریفات دادرسی حاکم بر دادگاه های مدنی کشور امارات، آماده ارائه خدمات حقوقی به شما هموطنان عزیز می باشم. 

لازم به توضیح است وکالت و خدمات حقوقی اینجانب در کشور امارات بصورت انفرادی و حسب اقتضا با همکاری تیم حقوقی اماراتی انجام می شود.

اینجانب با داشتن تجربه و تخصص در پرونده های ارز دیجتال و کریپتو مربوط به کشور امارات متحده عربی (دبی) و داشتن تیم متخصص در زمینه امور فنی حساب های ارز دیجیتال آماده ارائه خدمات حقوقی می باشم.

متاسفانه تعدادی از کلاهبرداران در حوزه کریپتو با سکونت در شهر دبی ( امارات متحده عربی ) اقدام به فعالیت های غیر قانونی نموده و هر کدام به طرق مختلف و بعضاً با راه انداری پلت فرم های مختلف و وسوسه کردن افراد به سودهای نجومی اقدام به کلاهبرداری می نمایند.

وکیل ارز دیجیتال دبی-وکیل ایرانی دبی

لذا بنده به عنوان وکیل متخصص در حوزه جرایم ارز دیجیتال و کریپتو مرتبط به کشور امارات ( دبی ) با اشراف به قوانین بین المللی و قوانین حاکم بر دادگاه سایبری امارات آماده اراده خدمات حقوقی به شما می باشم

وکیل ایرانی در دبی

ضمناً دفتر حقوقی ما در کشور امارات همراه با جواز notary public ( دفتر اسناد رسمی ) می باشد لذا در صورت عدم حضور شما در امارات وکیل از طریق کد otp دفتر اسناد رسمی به صورت غیرحضوری وکالتنامه رسمی را با شما منعقد می نماید و با ارسال نسخه ای از وکالتنامه برای شما کار وکالت و حقوقی را آغاز می نماید. علاوه بر آن امکان پاسخ به تمام سوالات شما از روند پرونده و فعالیت وکیل از طریق تماس‌های تلفنی، ایمیل و آپ های سوشال مدیا در تمام ساعات شبانه روز فراهم شده است.

وکیل ایرانی در دبی-وکیل ارز دیجیتال در دبی ( امارات)

شکایت علیه شرکت باینانس در دبی/ امارات

درباره خلیل آسایش

اینجانب خلیل آسایش وکیل اجرای احکام خارجی و عضو کانون وکلای تهران با آشنایی از مقررات حقوق تجارت بین الملل و سالها سابقه انجام امور وکالت در موضوعات حقوقی مختلف در کشور امارات متحده عربی، اتاق داوری بین المللی پاریس و برلین (ICC) و همچنین وکالت در اجرای آرا قضایی در دادگاه های داخلی و خارجی  آماده ارائه خدمات حقوقی می باشم.

تماس با خلیل آسایش