دفتر امارات : دبی، اتوبان شیخ زاید، نرسیده به ایستگاه برج خلیفه، برج spin، طبقه 14 - شماره تماس امارات : 00971547961516

دفتر امارات : دبی، اتوبان شیخ زاید، نرسیده به ایستگاه برج خلیفه، برج spin، طبقه 14 - شماره تماس امارات : 00971547961516

وکیل ارز دیجیتال در دبی

خلیل آسایش وکیل ایرانی در زمینه ارز دیجیتال در دبی (امارات)

ضمن تشکر از شما کاربر محترم که سایت بنده را جهت استفاده از خدمات حقوقی انتخاب نموده اید: اینجانب خلیل آسایش وکیل پایه یک دادگستری با سالها تجربه و کار وکالت در کشور امارات و ایران و همچنین با آشنایی و اطلاع از قوانین و مقررات و تشریفات دادرسی حاکم بر دادگاه های مدنی کشور امارات، آماده ارائه خدمات حقوقی به شما هموطنان عزیز می باشم. 

لازم به توضیح است وکالت و خدمات حقوقی اینجانب در کشور امارات بصورت انفرادی و حسب اقتضا با همکاری تیم حقوقی اماراتی انجام می شود.

اینجانب با داشتن تجربه و تخصص در پرونده های ارز دیجیتال و کریپتو مربوط به کشور امارات متحده عربی (دبی) و داشتن تیم متخصص در زمینه امور فنی حساب های ارز دیجیتال آماده ارائه خدمات حقوقی می باشم.

متاسفانه تعدادی از کلاهبرداران در حوزه کریپتو با سکونت در شهر دبی ( امارات متحده عربی ) اقدام به فعالیت های غیر قانونی نموده و هر کدام به طرق مختلف و بعضاً با راه اندازی پلت فرم های مختلف و وسوسه کردن افراد به سودهای نجومی اقدام به کلاهبرداری می نمایند.

بیشتر بخوانید: همه چیز در مورد قانون ارز دیجیتال کریپتو در دبی

وکیل ارز دیجیتال دبی-وکیل ایرانی دبی

لذا بنده به عنوان وکیل متخصص در حوزه جرایم ارز دیجیتال و کریپتو مرتبط به کشور امارات (دبی) با اشراف به قوانین بین المللی و قوانین حاکم بر دادگاه سایبری امارات آماده اراده خدمات حقوقی به شما می باشم

ضمناً دفتر حقوقی ما در کشور امارات همراه با جواز notary public (دفتر اسناد رسمی) می باشد لذا در صورت عدم حضور شما در امارات وکیل از طریق کد otp دفتر اسناد رسمی به صورت غیرحضوری وکالتنامه رسمی را با شما منعقد می نماید و با ارسال نسخه ای از وکالتنامه برای شما کار وکالت و حقوقی را آغاز می نماید. علاوه بر آن امکان پاسخ به تمام سوالات شما از روند پرونده و فعالیت وکیل از طریق تماس‌های تلفنی، ایمیل و آپ های سوشال مدیا در تمام ساعات شبانه روز فراهم شده است.

 

درباره خلیل آسایش

اینجانب خلیل آسایش وکیل اجرای احکام خارجی و عضو کانون وکلای تهران با آشنایی از مقررات حقوق تجارت بین الملل و سالها سابقه انجام امور وکالت در موضوعات حقوقی مختلف در کشور امارات متحده عربی، اتاق داوری بین المللی پاریس و برلین (ICC) و همچنین وکالت در اجرای آرا قضایی در دادگاه های داخلی و خارجی  آماده ارائه خدمات حقوقی می باشم.

تماس با خلیل آسایش