دفتر امارات : دبی، اتوبان شیخ زاید، نرسیده به ایستگاه برج خلیفه، برج spin، طبقه 14 - شماره تماس امارات : 00971547961516

دفتر امارات : دبی، اتوبان شیخ زاید، نرسیده به ایستگاه برج خلیفه، برج spin، طبقه 14 - شماره تماس امارات : 00971547961516

گرفتن مجوز ارز دیچیتال و کریپتو در دبی و امارات

چگونه مجوز ارز دیجیتال را در دبی دریافت کنیم؟

اگر به فکر درخواست مجوز ارز دیجیتال در دبی هستید، خلیل آسایش وکیل ارز دیجیتال در دبی را به شما توصیه می‌کنند که این راهنما را مطالعه کنید تا شرایط نظارتی و اقدامات لازم را برای ورود راحت کسب‌وکار ارزهای دیجیتال خود و دریافت مجوز ارز دیجیتال در دبی انجام دهید.
وکیل ایرانی در امارات به کارآفرینانی که علاقه مند به تشکیل یک شرکت دارای مجوز برای صرافی ارز دیجیتال یا کیف پول رمزنگاری شده در دبی هستند، تخصص دارد مشاوره ارائه می نماید. به شما در مورد تمام جنبه‌ها از راه‌اندازی یک نهاد فرا ساحلی گرفته تا تهیه اسناد و بسیاری از جنبه‌های دیگر مربوط به دریافت مجوز ارز دیجیتال در دبی را راهنمایی خواهیم کرد.
همانطور که دبی به یکی از بهترین بازارها برای پلتفرم های ارزهای دیجیتال در جهان تبدیل شده است. ظهور چشمگیر شرکت‌های ارزهای دیجیتال، کسب‌وکار را در سراسر جهان کاملاً تغییر داده و سرمایه‌گذاران و کارآفرینان بیشتری را تشویق کرده است تا کسب‌وکارهای ارزهای دیجیتال خود را در دبی راه‌اندازی کنند.
تا پایان سال 2020، سرمایه‌گذاری و ارزش بازار ارزهای دیجیتال جهان به 265 میلیارد دلار رسید و 6 میلیارد دلار تراکنش آنلاین تجارت بیت‌کوین ثبت شد که دبی را به قطب اصلی مرکز تجارت ارزهای دیجیتال در جهان تبدیل کرد، لذا می توانیم مشاوره و  خدماتی را به کارآفرینان جدید و استارت آپ ها ارائه دهیم تا بتوانند به راحتی تجارت خود را در دبی و بقیه امارات انجام دهند.

درباره خلیل آسایش

اینجانب خلیل آسایش وکیل اجرای احکام خارجی و عضو کانون وکلای تهران با آشنایی از مقررات حقوق تجارت بین الملل و سالها سابقه انجام امور وکالت در موضوعات حقوقی مختلف در کشور امارات متحده عربی، اتاق داوری بین المللی پاریس و برلین (ICC) و همچنین وکالت در اجرای آرا قضایی در دادگاه های داخلی و خارجی  آماده ارائه خدمات حقوقی می باشم.

تماس با خلیل آسایش